AHMET GÜNAY "ÖNÜMÜZDE Kİ SEZON İDDİALI BİR EKİP KURUYORUZ!"

SPOR
05-07-2021 17:40   Güncelleme : 05-07-2021 17:42
Google News

Kilis Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Günay yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını futbol izleme komitesinin raporlarını değerlendiklerini önümüzde ki günler içerisinde transfer çalışmalarında bazı futbolcular ile görüşeceklerini belirtti.

AHMET GÜNAY "ÖNÜMÜZDE Kİ SEZON İDDİALI BİR EKİP KURUYORUZ!"

AHMET GÜNAY "ÖNÜMÜZDE Kİ SEZON İDDİALI BİR EKİP KURUYORUZ!"

Kilis Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Günay yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını futbol izleme komitesinin raporlarını değerlendirdiklerini önümüzde ki günler içerisinde transfer çalışmalarında bazı futbolcular ile görüşeceklerini belirtti.

Kulüp binasında Kilis Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan çakmak'ı ağırlayan Başkan Ahmet Günay yaptığı ziyaretten dolayı Orhan Çakmak'a çok teşekkür ettiğini dile getirdi.

Orhan Çakmak'a ayrıca Kilis Belediyespor kaşkolu hediye eden Kulüp Başkanı Ahmet Günay bazı açıklamalarda bulundu.
Günay yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Kilis Belediyespor olarak daraltılmış ligde yer almak istedik. Bunun gerekçelerini de daha önceden kamuoyu ile paylaşmıştım. Temmuz ayı içerisinde transfer çalışmalarımıza başlıyoruz. Allah nasip ederse de takımımızı Ağustos ayının ilk haftasında toplayacağız ve top başı yapacağız.

Tabi trafnsfer konusu çok önemli. Kilis Belediyespor futbolcu izleme komitemiz guruplarda diğer maçları izliyor, rapor tutuyor. çalışabileceğimiz formamızın hakkını sonuna kadar saha içerisinde verebilecek futbolcuları izliyor. Yönetim olarak kısa bir süre içerisinde transfer çalışmalarımızı tamamlamak istiyoruz. Önümüzde kis ezonun kadrosunu iddialı ve ekonomik bir şekilde kurarak takımımızı kuracağız.

Biliyoruz ki; Taraftarlarımız müsabakaları çok özledi. malum pandemi şartlarından dolayı uzun süre oynatılmayan bir lig ile karşılaştık. İnşallah bu sezon taraftarlarımıza harika maçlar izlettirmek istiyoruz. Onlara alacağımız galibiyetleri hediye etmek istiyoruz. Bizleri takipte kalsınlar. Gümbür gümbür bir Kilis Belediyespor sahada olacak inşallah" dedi.

Ziyaretin sonunda kısa bir açıklama yapan Kilis Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Çakmak;

"Kilis Belediyespor'un maçlarını çok özledik. İnşallah maçlar bir an önce başlar ve bizlerde tribünlerde takımımıza destek veririz. Yeni sezonda ben Kilis Belediyespor'a başarılar diliyorum" dedi.

Haber Merkezi