USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

BAYRAMLIKLAR YAŞAR DEDEDEN!

İstanbul-Kilis Vakfı Kilis Şubesi Başkanı Haşim Özyurt yaklaşmakta olduğumuz Ramazan Bayramı öncesi çocuklara müjdeli haberi verdi.

BAYRAMLIKLAR YAŞAR DEDEDEN!
16-04-2022 03:13
15-04-2022 20:18
Google News

Ramazan Bayramı münasebetiyle bin çocuğa İstanbul-Kilis Vakfı Başkanı Yaşar Aktürk tarafından bayramlık elbise hediye edileceği açıklandı.

İstanbul-Kilis Vakfı Kilis Şubesi Başkanı Haşim Özyurt, konu ile alakalı olarak yaptığı açıklamasında şu bilgilere yer verdi:

“Malumunuz olduğu üzere bu yıl ekonomik anlamda millet olarak zorlanmaktayız. Bayrama sayılı günler kala birçok aile çocuğuna bayramlık alamamanın üzüntü ve endişesi içerisinde. Durumu ilettiğimiz Kilis Vakfı Başkanı Yaşar Aktürk, yine kendisine yakışanı yaparak; "Evlatlarımızın bayramı boynu bükük geçirmesi en son isteyeceğimiz şeydir. Bin çocuğumuzun bayramlık elbisesi Yaşar dedelerinden evlatlarımıza hediye olsun. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur" dedi. Kilis Vakfı irtibat büromuzda sosyal yardım kaydı bulunan aileler ile irtibata geçerek bu bayram bin evladımıza bayramlık hediye edeceğiz. Vakıf başkanımız sayın Yaşar Aktürk'e bu düşüncesinden dolayı aziz şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Konuyla ilgili yardımlarından dolayı vakıf üyemiz, değerli ağabeyim Tahsin Pamukçuoğlu'na da ayrıca teşekkür ederim. Son olarak, ilerleyen günlerde detaylarını kamuoyu ile paylaşacağım, şehrimizin sağlık hizmeti kalitesini arttıracak önemli çalışmalara Başhekimimiz ile koordineli olarak başlamış bulunmaktayız. Yaşar beyin bizzat takip ettiği süreçle ilgili güzel sonuçlar elde edeceğiz inşallah. Bu vesile ile tüm halkımıza Yaşar beyin selamlarını iletir, herkese hayırlı Ramazanlar dilerim” diye konuştu.

Haber: Şükrü UNCUOĞLU

ARŞİV ARAMA
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ