GELECEK PARTİSİ GENEL SEKRETERİ KANİ TORUN; "TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKINI KİMSEYE YEDİRTMEYECEĞİZ"

POLİTİKA
11-07-2021 15:19   Güncelleme : 11-07-2021 15:20
Google News

Geçtiğimiz günler içerisinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Kilis'e gelen Gelecek Partisi Genel Sekreteri Kani Torun Memur-Sen Kilis il başkanlığını da ziyaret etti.

GELECEK PARTİSİ GENEL SEKRETERİ KANİ TORUN;  "TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKINI KİMSEYE YEDİRTMEYECEĞİZ"

GELECEK PARTİSİ GENEL SEKRETERİ KANİ TORUN;

"TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKINI KİMSEYE YEDİRTMEYECEĞİZ"

KİLİS

Geçtiğimiz günler içerisinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Kilis'e gelen Gelecek Partisi Genel Sekreteri Kani Torun Memur-Sen Kilis il başkanlığınıda ziyaret etti.

Gelecek Partisi Kilis il Başkanı Muhammed İlhan Koska, Merkez ilçe Başkanı Cemalettin özdemir ve diğer teşkilat mensuplarınında katıldığı ziyaretten sonra bir açıklama yapan Torun şunları söyledi;

"Gelecek Partisi olarak sahlardayız. Vatandaşlarımız ile sivil toplum kuruluşlarımız ile toplumumuzun her kesiminden insanlarımız ile görüşüyoruz, konuşuyoruz. Toplumumuzun ciddi anlamda sıkıntılar ile karşı karşıya olduğunu görüyoruz. Gelecek Partisi olarak iktidar olduğumuzda herkese eşit mesafe olduğumuzu kimseyi ötekileştirmeyeceğimizi, ayrıca hakkı ve adaleti teslim edeceğimizi,ehliyete ve liyakate önem vereceğimizin bilinmesini isterim. Ayrıca Ülkemizde tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye ne peşkeş çekeceğiz ne de haksız kazanç sağlamasına vesile olacağız. Gelecek Partisi olarak sorumluluğumuzun bilinci ile hareket ederek siyasetimizi yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Haber Merkezi