KAHRAMAN ÜNLER İŞE HIZLI BAŞLADI!

YEREL
01-07-2021 17:32   Güncelleme : 01-07-2021 17:34
Google News

Kilis Gastronomisi Kültür ve Turizm Derneğini Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan'ın talimatıyla kurduktan sonra işe hızlı giriş yapan Kahraman Ünler Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte geçtiğimiz hafta Türk Patent Kurumuna Kilis Tavasının müracaatını gerçekleştirdi bu hafta da Kilis'in meşhur yorganlarının coğrafi işaretlerini almak için müracaat gerçekleştirdi.

KAHRAMAN ÜNLER İŞE HIZLI BAŞLADI!

KAHRAMAN ÜNLER İŞE HIZLI BAŞLADI!

KİLİS

Kilis Gastronomisi Kültür ve Turizm Derneğini Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan'ın talimatıyla kurduktan sonra işe hızlı giriş yapan Kahraman Ünler Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte geçtiğimiz hafta Türk Patent Kurumuna Kilis Tavasının müraaatını gerçekleştirdi bu hafta da Kilis'in meşhur yorganlarının coğrafi işaretlerini almak için müracaat gerçekleştirdi.

Yaptıkları çalışmalar ile Kilis'in marka şehir olması için gayret gösterecekelrini söyleyen Kahraman Ünler yaptığı açıklamada;

"Sevgili Kilis 'li Hemşerilerimiz Kilis Belediye Başkanlığı ve Kilis Gasronomil Kültür ve Turizm Derneği birlikteliği ile oluşturduğumuz Kilis Yorganı Geleneksel Ürün dosyası da bugün Türk Patent Kurumuna teslim edilmiştir. Oluşturduğumuz Kilis Yorganı Logosu ekte sunulmaktadır. İlimize hayırlı olsun inşallah" dedi.

Haber Merkezi