USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Kayabaş ailesinden, iki bin kişilik iftar programı

Kilis’te yaşayan Kilis’in köklü ailelerinden olan Kayabaş ailesi, geleneksel hale getirdikleri ve iki yıldır pandemiden dolayı yapamadıkları iftar programını bu yıl yeniden düzenledi.

Kayabaş ailesinden, iki bin kişilik iftar programı
29-04-2022 03:08
28-04-2022 20:48
Google News

Kayabaş ailesinin büyüklerinden olan Hacı Faruk Kayabaş’ın ve ahirete irtihal etmiş olanların ruhlarına hitafen düzenlenen iftar yemeğine Osman Kayabaş, Opet Kayabaş Petrol Müdürü Ökkeş Kırsoy, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Başkanı Mustafa Demir, MHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Halil Yılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Başkanı Emre Gündüz ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Hacı Faruk Kayabaş Camii’nde iş insanı Osman Kayabaş öncülüğünde düzenlenen iftar yemeğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 2 bin kişinin hep birlikte oruçlarını açtığı iftar programında dualar edildi.

“GELENEĞİ BOZMAYACAĞIZ”

Kayabaş ailesi adına iftar programından sonra açıklama yapan Osman Kayabaş, “5-6 yıldır iftar programları düzenliyorduk. Pandemiden dolayı iki yıldır iftar programını düzenleyemedik. Ramazan Ayı’nda akrabalarımız, dostlarımız ve komşularımızla beraber yeniden bir araya gelerek iftar programımızı düzenledik. Birlik ve beraberliğimiz anlamında güzel bir program oldu. Geleceğimizi bozmadan her yıl iftar programı düzenleyeceğiz. İftar programımıza destek veren aile büyüklerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Haber: Şükrü UNCUOĞLU

ARŞİV ARAMA
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ