MİLLETVEKİLİ DÜLGER; “JANDARMAMIZ MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE TAHT KURMUŞTUR”

GÜNDEM
14-06-2021 13:50   Güncelleme : 14-06-2021 13:54
Google News

AK Parti Kilis Milletvekili M. Hilmi Dülger Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

MİLLETVEKİLİ DÜLGER;  “JANDARMAMIZ MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE TAHT KURMUŞTUR”

MİLLETVEKİLİ DÜLGER;

“JANDARMAMIZ MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE TAHT KURMUŞTUR”

KİLİS

AK Parti Kilis Milletvekili M. Hilmi Dülger Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

AK Parti Kilis Milletvekili Dülger mesajında;

“Köklü birikimi, tecrübesi ve en küçük biriminden en yüksek rütbelisine kadar,  fedakâr mensuplarıyla üstlendiği mülki, adli ve güvenlik görevlerini yüksek vazife şuuruyla yerine getiren vatandaşlarımızın huzur ve refahının sağlanmasında, terörle mücadeleden asayişe, düzensiz göçle mücadeleden trafik güvenliğine kadar gece gündüz hizmet veren, suç ve suçluya göz açtırmayan, dünyamızı çepeçevre saran covid 19 virüsü nedeniyle milletimiz için fedakârca çalışan Kahraman Jandarma Genel Komutanlığının kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.

Ülkemizin güvenliği hususunda gerektiğinde canını feda etmekten çekinmeyen Jandarmamız, her türlü şartlar altında gösterdiği yüksek vazife şuuru ile milletimizin gönlünde sonsuza kadar ölümsüz bir yere sahip olacaktır. Jandarma Teşkilatımızın, başarılarla dolu geçmişinin sağladığı değerli tecrübe ve birikimin yanında, modern çağın gereklerine uygun, teknolojiyi yakından takip eden nitelikli personel ve donanımıyla, yeni güvenlik stratejilerine uygun olarak özgürlük-güvenlik dengesini gözeten anlayışı ile tüm risklerin üstesinden geleceğine olan inancımız tamdır.

Bu vesileyle, ülkemizin güvenliği, asayişin sağlanması ve halkımızın huzuru için milletimizle iç içe çalışmalarını sürdüren Jandarma Genel Komutanlığımızın kuruluş yıl dönümünde, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, görevlerini başarıyla sürdüren Jandarma Genel Komutanlığı mensuplarına selam ve sevgilerimi iletiyorum” dedi.

Haber Merkezi