USD 7,0000
EUR 9,0000
USD/EUR 1,20
ALTIN 400,00
BİST 1.000
YOL DURUMU
1Bursa Çevre Otoyolunun 0-7.km.leri arasında üstyapı çalışması nedeniyle Bursa-Ankara istikameti (Doğu kavşağından itibaren) trafiğe kapatılarak ulaşım D200 Devlet yolundan sağlanmaktadır.
2D.D.Y Çerkezköy-Kapıkule Demiryolu hattının D-100 ayr-Alpullu yolu ile kesişiminde yapılan çalışma nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Akhisar-Gölmarmara yolunun 6.km.sindeki Akselendi Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Akşehir-Yunak yolunun 50-57.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Mesudiye-Sivas yolunun 50-62.km.leri arasında asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
6Ulukışla-Pozantı yolunun 36-52.km.leri arasında çelik ağlarla şev koruması yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Osmancık-Merzifon yolunun 55-56.km.leri arasındaki (Kayadüzü Köprüsü) köprü bakım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8İnebolu-Küre-Kastamonu yolunun 24-44.km.leri arasındaki asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle yolu kullanacak sürücülerin dikkatli seyretmeleri, trafik işaretlerine ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
9Çanakkale-Lapseki yolunun 22-27.km.leri arasında otoyol kavşak yapımı ve BSK çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun Çanakkale-Lapseki istikameti trafiğe kapatılmış olup ulaşım Lapseki-Çanakkale istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10Diyarbakır-Mardin yolunun 4-8.km.leri arasında eksen sağ yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup ulaşım sol şeritten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.