GELECEK PARTİSİ KİLİS İL BAŞKANI MUHAMMED İLHAN KOSKA; "15 TEMMUZ, SÖZ KONUSU VATANSA HER ŞEYİNİ GERİDE BIRAKAN YURTTAŞIMIZIN DE

GÜNDEM
15-07-2021 18:32   Güncelleme : 15-07-2021 18:33
Google News

Gelecek Partisi Kilis il Başkanı Muhammed İlhan Koska 15 temmuz hain Fetö darbe kalkışmasının senei devriyesinde yaptığı açıklamada 15 Temmuz, söz konusu vatanda her şeyini geride bırakan yurttaşımıızn destanıdır dedi.

GELECEK PARTİSİ KİLİS İL BAŞKANI MUHAMMED İLHAN KOSKA;  "15 TEMMUZ, SÖZ KONUSU VATANSA HER ŞEYİNİ GERİDE BIRAKAN YURTTAŞIMIZIN DE

GELECEK PARTİSİ KİLİS İL BAŞKANI MUHAMMED İLHAN KOSKA;

"15 TEMMUZ, SÖZ KONUSU VATANSA HER ŞEYİNİ GERİDE BIRAKAN YURTTAŞIMIZIN DESTANIDIR"

Gelecek Partisi Kilis il Başkanı Muhammed İlhan Koska 15 temmuz hain Fetö darbe kalkışmasının senei devriyesinde yaptığı açıklamada 15 Temmuz, söz konusu vatanda her şeyini geride bırakan yurttaşımıızn destanıdır dedi.

Gelecek Partisi Kilis il Başkanı koska yaptığı açıklamada;

"İstiklal ve İstikbaline sonuna kadar sahip çıkan Aziz Milletim!

Milli İradeyi yok sayan,ülkemizi karanlığa boğmaya çalışan Semadan bayrağımızı indirmek,Ezanımızı susturmak,halkımızı boyunduruğu altına almak isteyen Feto’cü hainler ile beraber yürüyen hain teröristler  göğsümüzde ki iman,gönlümüzde ki  vatan sevgisi ve sarsılmaz çelikten irademizle sonunu kendilerinin de beklemediği sonla karşılaşmıştır.

Darbe teşebbüs ve işgal  girişimi karşısında O, geceyi kadınımızla,erkeğimizle,yaşlımızla,gencimizle sergilediğimiz tarihi direniş dünya da örnek olmuştur.

15 Temmuz Nice isimsiz,sayısız kahramını tanımamıza Vatan uğruna hayat ve hayallerinden vazgeçen nice yiğitleri gördük,Omuz omuza çarpışan yaşlı,kadın,ana,baba tanıdık.

Söz konusu vatansa her şeyini geride bırakan Yurttaşımızın destanıdır.

Kimsenin hiç şüphesi olmasın ki bu güzelim vatana,olurda tekrar zarar vermek isteyen olursa ;karşılarında Türk,Kürt,Laz,Çerkez,Arap,Roman,Arnavut,velhasıl bütün halklarımızla 15 Temmuzda olduğu gibi yine karşılarında tek vücut olarak bulacaklardır.

Aziz Milletimizin mücadelesinin zaferle taçlandığı 15 Temmuz’un 5 yıl dönümünü idrak ediyoruz.

Canlarını hiç düşünmeden feda eden Aziz Şehitlerimizi Rahmet,Kahraman Gazilerimizi minnetle yad ediyoruz. 15 Temmuz Demokrası ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun !!" dedi.

Haber Merkezi