ÖNÜMÜZDEKİ SEZON İÇİN İZLEME EKİBİ OLUŞTURDUK

SPOR
11-06-2021 13:21   Güncelleme : 11-06-2021 13:30
Google News

Kilis Belediyespor Kulüp başkanı Ahmet Günay Kilis Belediye meclis toplantısından sonra yaptığı açıklamada önümüzde ki sezonun planlaması dahilinde futbolcu izleme ekibi oluşturduklarını belirtti.

ÖNÜMÜZDEKİ SEZON İÇİN İZLEME EKİBİ OLUŞTURDUK

ÖNÜMÜZDEKİ SEZON İÇİN İZLEME EKİBİ OLUŞTURDUK

KİLİS

Kilis Belediyespor Kulüp başkanı Ahmet Günay Kilis belediye meclis toplantısında yaptığı açıklamada önümüzde ki sezonun planlaması dahilinde futbolcu izleme ekibi oluşturduklarını belirtti.

Önümüzde kis ezon için kaliteli ve yetenkeli futbolcuları Kilis belediyespor'a kazandırmak istedikelrini dile getiren Ahmet Günay Temmuz ayı sonuna kadar transferde ciddi bir mesafe kat etmiş olacağız dedi.

Ahmet Günay yaptığı açıklamada şunloarı söyledi;

"Malum daha önce yapmış olduğumuz açıklamalarımızda lige neden katılmadığımızı açıklamıştık. Şimdi Bal liginde ligler başladı. 108 takım mücadele edecek ve yalnızca 4 takım bir üst lige çıkacak. Buradan baktığımızda üst lige çıkacak takımın işinin ne kadar zor olduğunu bir kere daha anlayacağız.

Tabi bizler lige katılmadık ama bu sezonu boş geçirmeyeceğiz. Teknik heyetten ve yönetici arkadaşlarımızdan izleme ekibi oluşturduk. Bu arkadaşlarımız haftalık olarak gittikleri maçlarda Kilis Belediyespor forması giyebilecek futbolcuları tespit edecekler. İzleme ekibimiz bu hafta sonu Kahramanmaraş'ta Türkoğlu Belediyespor ile Şanlıurfa Viranşehirspor arasında oynanacak maçı izleyecek ve yönetimimize rapor sunacak.

Bizlerde yönetim kurulumuzda kadromuza katmak istediğimiz futbolcular ile bire bir temas kurarak önümüzde ki sezonun iddialı kadrosunu oluşturmak istiyoruz. Bu sezon Kilis Belediyespor'un cefakar vefakar taraftarlarına ve Kilis halkına futbol izletemedik ama inanın önümüzde ki sezon inşallah daha güzel ve kaliteli bir kadro ile seyircilerimizin önünde olacağız" dedi.

Haber Merkezi