SERVET RAMAZAN; "RAHAT UYU ABDİ BAŞKANIM HAYALİN GERÇEK OLDU! "

YEREL
12-06-2021 13:01   Güncelleme : 12-06-2021 13:02
Google News

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan Yukarı Afrin barajının Kilis'e verilmesi ile ilgili yaptığı açıklamada Merhum Belediye Başkanı Av. M. Abdi Bulut için "Rahat uyu başkanım hayalin gerçek oldu" dedi.

SERVET RAMAZAN; "RAHAT UYU ABDİ BAŞKANIM HAYALİN GERÇEK OLDU! "

SERVET RAMAZAN; "RAHAT UYU ABDİ BAŞKANIM HAYALİN GERÇEK OLDU! "

KİLİS

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan Yukarı Afrin barajının Kilis'e verilemsi ile ilgili yaptığı açıklamada Merhum Belediye Başkanı Av. M. Abdi Bulut için "Rahat uyu başkanım hayalin gerçek oldu" dedi.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kilis Belediye BaşkanI Servet Ramazan şu ifadelere yer verdi;

"Kilis'imizin 50 yıllık su ihtiyacını karşılayacak olan Yukarı Afrin Barajı ve isale hattının açılışını Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin de telekonferans yoluyla katıldığı törenle gerçekleştirdik. Bu büyük projede emeği geçen başta Sn. Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’ye, önceki dönem Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ya DSİ Genel Müdürümüz Sn. Kaya Yıldız’a, İl Başkanımıza ve İl Milletvekillerimize teşekkür ediyorum.

Başından sonuna bu projede emeği olan Merhum Belediye Başkanımız Av. Mehmet Abdi Bulut’u rahmetle ve saygıyla anıyorum. Memleketimize ve siz kıymetli hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

Haber Merkezi