DAL, HAFTA SONU MUSABEYLİDEYDİ

POLİTİKA
29-05-2021 15:16   Güncelleme : 29-05-2021 15:20
Google News

Hafta sonu Kilis'in Musabeyli ilçesinde bir dizi programlara katılan AK Parti Kilis Milletvekili A. Salih Dal önce Annesi vefat Kilis il Genel Meclisi Başkanı Şıhmehmet Yalçın'ı daha sonra Musabeyli Belediye Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz'ı ve son olarakta Musabeyli'li esnaflar ile bir araya gelerek esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi.

DAL, HAFTA SONU MUSABEYLİDEYDİ
DAL, HAFTA SONU MUSABEYLİDEYDİ
KİLİS
Hafta sonu Kilis'in Musabeyli ilçesinde bir dizi programlara katılan AK Parti Kilis Milletvekili A. Salih Dal önce Annesi vefat Kilis il Genel Meclisi Başkanı Şıhmehmet Yalçın'ı daha sonra Musabeyli Belediye Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz'ı ve son olarakta Musabeylili esnaflar ile bir araya gelerek esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi.
Milletvekili Dal hafta sonunu seçim bölgesi olan Kilis'te geçirdi. Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapılan çalışmalardan fırsat bularak Kilis'e gelen A. Salih Dal Musabeyli ilçesinde bir dizi programlara katıldı.
İlk olarak geçtiğimiz günler içerisinde Annesini ebediyete uğurlayan Kilis il Genel Meclisi Başkanı Şıhmehmet Yalçın'ı ziyaret eden ve başsağlığı temennisinde bulunan Milletvekili Dal burada Yalçın ile bir süre görüştü.
AYHAN YILMAZ MUSABEYLİ'DE YAPTIKLARINI ANLATTI
Taziye ziyaretinin ardından Musabeyli belediyesine geçen Milletvekili Dal burada Musabeyli Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz ile görüştü.
Görüşme sırasında Musabeyli Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz Musabeyli ilçesinde yaptıkları hizmetleri tek tek Milletvekili Dala anlattı. Başkan Ayhan Yılmaz belediye olarak yapacak işlerinin olduğunu verdiği desteklerden dolayı AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dala teşekkürlerini iletti.
DAL MUSABEYLİ'DE ESNAF ZİYARETLERİNE KATILDI
AK Parti Kilis Milletvekili A. Salih Dal Musabeyli belediyesini ziyaretinin ardından Musabeyli ilçesinde esnaflar ile bir araya geldi. AK Parti Hükumetinin Pandemi dolayısıyla hibe yardımları konusunda açıklama yapan Milletvekili Dal "Her zaman esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olduk. malum zorlu bir süreçten geçiyoruz. AK Parti Hükumetimiz bu zorlu süreçte vatandaşımızın yanında olmaya devam ediyor. Biz ilk yola çıkarken Millete efendi olmaya değil, Milletimize hizmetkar olmaya geliyoruz demiştik" dedi.
Haber Merkezi